Beton Delme

Beton delme ihtiyacı yapılarda pek çok nedenle ortaya çıkabilmektedir. Uzman ekibimiz sizlere beton delme konusunda en kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı çözümleri sunabilmektedir.

Beton delme işlemi, yapılarda pek çok nedenle ortaya çıkabilecek bir ihtiyaçtır. Havalandırma boşluğu açılması, tesisat boşluklarının açılması, kapı pencere açılmasıi kanal açılması gibi pek çok farklı ihityaç için farklı boyutlarda ve kesitlerde beton delme işlemi gerçekleştirilmeis gerekebilir. Beton delme işlemleri pek çok farklı şekilde gerçekleştirilebilir. Yuvarlak kesitli ve genellikle tesisat boruları, havalandırma amaçlı delikler karot makineleri ile, diğer kesitli (kare üçgen vb.) ve daha büyük boyutlu beton delme işlemleri ise hidrolik beton kesme makineleri yada derz kesme makineleri ile gerçekleştirilir.

Beton kesimi ihtiyaçlarınızda profesyonel ekibimiz kaliteli ekipanlarımız ile hizmetinizdedir. Beton delme işleminde dikkat edilmesi gereken husus, delme işlemi yapılacak duvar yada döşemede, ihtiyacı karşılayacak minimum alanın saptanması, uygun delme yönteminin seçilmesi ve ana yapıya zarar vermeden delme işleminin gerçekleştirilmesidir.

Karot İle Beton Delme

Karot ile beton delme büyük çaplarda kesilecek olan beton delme işlemlerinde karot makineleri yardımı ile kullanılmaktadır. Karot makinelerine boru şeklinde elmas uçlu uçlar takılarak beton delme işlemi profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Beton delme uygulamaları daire şeklinde büyük çaplarda delikler açabilmek sadece karot makineleri sayesinde mümkün olmaktadır.

Beton delme uygulamalarında uçların çapından daha büyük delik açılması istenildiğinde öncelikli olarak alan çizimi gerçekleştirilir. Karot makinesi sayesinde çizilen alanların üzerinde birbirini kesen deliklerin açılması sağlanır. Bu şekilde betonun kesilmesi sağlanarak geniş çaplarda deliklerin açılması da mümkün hale gelmektedir. Geometrik olarak dairesel, kare, dikdörtgen, çokgen deliklerin oluşturulabilmesi mümkündür. Karot uçları sayesinde testerelerin kesemediği derinlikteki ve kalınlıktaki beton yapılarak delikler açmak mümkün olmaktadır.

Beton delme; Q10 – Q500 arası çap 550cm derinlik 45 derece ile 90 derece açı her çaptaki deliği sıfır vibrasyonla betona herhangi bir zarar vermeden beton delme işlemini demir donatılı veya demir donatısız tüm zeminlerde uygulama imkânı sağlamaktadır.

Beton delme darbesiz, sessiz, vakum sistemi kullanılarak, yatay, dikey, düşey istediğiniz açı ve derinlikte, tavanda, zeminde, balkonda çatıda, perdede, en ücra köşelerde dahil olmak üzere her türlü açılım ve tadilatı gerçekleştirebilmek için en uygun olan uygulamalarımızdan biridir.

Bu konuda İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her bölgesinde karot ile beton delme hizmeti sağlayabilmekteyiz. Karot ile beton delme işlemlerinizi başarılı ekibimiz ve en iyi makine parkurumuz ile sorunsuz bir şekilde sağlayan Gerçek Karot, en uygun fiyatlar ve karot firmaları arasında ilk 10 firmadan biri olması sayesinde müşteri memnuniyetine uygun olarak sizlere hizmet sunmaktadır.

Call Now Button
× Whatsapp