Beton Duvar Kesme

Beton duvar kesme işlemi genellikle pencere, havalandırma, kapı gibi boşlukların oluşturulması veya ihtiyaç duyulmayan fazla beton alanların yapıdan uzaklaştırılması için kullanılır.

Bu amaçların dışında da herhangi bir nedenle beton duvar kesimi ihtiyacınızın olması durumunda bize ulaşmanız yeterlidir. Bazı durumlarda ise yıkım yapılan binalarda perde betonlarında kesim yapılarak yapıdan uzaklaştırılması gerekir. Bu işlem genellikle yıkılacak binanın yaşam alanları arasında olamsı durumunda ve büyük yıkıcı araçların yıkılacak binaya yaklaşamaması durumunda mecburidir. Yıkımı planlanan perde duvarlar ufak parçalar halinde kesilerek uzaklaştırılır ve yıkım gerçekleştirilmiş olunur.

Kesilecek alanın önceden incelenmesi, gerekli beton kesim yönteminin belirlenmesi için gerekli keşifler firmamız tarafından gerçekleştirilecektir. Beton kesme işi profesyonellik ve kaliteli ekipman isteyen bir iştir. İzmir ve çevre illerde tüm beton kesme işlemleriniz için bize ulaşmanız yeterlidir. Amacımız kesilecek alanlar dışında beton alanlara zarar vermeden, gerekli kesim ihtiyacınızı en kaliteli ve hızlı şekilde gerçekleştirmektir.

Karot Kesme

Karot kesim hizmetleri,müşterilerin isteği doğrultusunda,istenilen ebat ve derinlikte karot makinelerimiz aracılığıyla vermiş olduğumuz hizmettir.

Firmamız karot kesimi hizmetini,usta personelleri aracılığıyla İstanbul‘un tüm bölgelerine günlük araç servisi olarak vermektedir.

Karot kesimini bina inşaat halindeyken kat bazında ya da bina bazında her kat için istenilen çapta havalandırma,su tesisatı,doğal gaz ve klima tesisatı için katlar ve duvarlar arası yatay geçiş şeklinde yapılmaktadır.

Firmamızı tercih etmeniz menfaatinize olacaktır!

Usta ekibimiz müşterinin talep etmesi durumunda kesim yapılacak alana servis göndererek ön çalışma raporu çıkarmaktadır.Çıkarılan rapor müşteriye sunulur ve olumlu geri dönüş olursa en kısa sürede hizmet yerine getirilerek müşteri memnuniyeti sağlanır.

Karot kesme işi küçük ölçekli işlerde standart karot makinasıyla kısa sürede gerçekleştirilirken iş yükü daha ağır olan işlerde ekibimiz gerekli gördüğü durumlarda hidrolik kesim makinalarımızca işin daha kısa sürede halledilmesini sağlamaktadır.

Call Now Button
× Whatsapp