KAROTCU

Karotçu

Karotçu olarak bina,zemin,beton,asfalt ve yapılardan alınan silindir örnek gibi her türlü ağır kesim işini itina ile gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız,birçok farklı çaptaki deliği sıfır vibrasyon,betonu herhangi bir zarara uğratmadan ve müşterinin isteği büyüklükte kesebilecek profesyonel karot kesme makineleri kullanmaktadır.

İnşaat sektörünün son 10 yılda büyük gelişme göstermesine bağlı olarak karot sektörü de doğru orantılı olarak büyüme göstermiştir.Karot hizmetleri veren firmamız bünyesinde işinin ehli ustalar çalıştırmakta ve birinci sınıf makineler kullanmaktadır. Karotçu,şirket prensibi olarak işini zamanında ve tam olarak yapmayı misyon edinmiştir.

En iyi karot hizmetini almak için doğru karotçu nasıl seçilir?

Yalnız karotçu değil tüm hizmet alanlarında olduğu gibi bir firmadan alacağınız hizmetin kalitesini o firmanın sektöründe verdiği hizmet süresi belirleyen bir kaç unsurdan biridir.Firmamız 10 yılı aşkın süredir en kaliteli karot delme,beton kesme,duvar delme ve kesme hizmetlerini vermeye çalışmaktadır.

Karotçu denince akla gelen ilk firma olabilmek için var gücümüzle her geçen gün makina parkurumuzu yeniliyor,personelimize düzenli eğitim vererek müşterilerimizin aldığı hizmetten en yüksek seviyede verim almalarını sağlamaya çabalıyoruz

Karot Nedir?

Karot, inşaat sektöründe kullanılan bir terimdir ve beton delme işleminin diğer bir adıdır. Beton delme işlemini yapabilmek için karot makinesine ihtiyaç vardır. Bu makinenin çalışabilmesi için delme sehpası ve elmas soketli karot ucu da olması gerekir. Her türlü betonda, uygun avadanlıklarla delme işlemi yapılabilir.

Günümüz teknolojisi ile istenilen çap ve derinlikte karot makinesi ile beton delme işi yapılabilir. Karot makinesinin çeşitleri vardır. Sulu ve susuz delme yapabilen, elektrikli veya hidrolik olanları mevcuttur. Betonun kalitesine göre uygun karot ucu kullanmak gerekir. Betonun mukavemetine göre karot ucu kullanılmadığı takdirde sonuç başarısız olacaktır.

Karot, inşaat sektöründe kullanılmakta olan beton delme işleminin bir diğer ismidir. Beton delme ve kesme gibi işlemlerin yapılabilmesi için karot makinesine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu makinenin tam anlamıyla çalışabilmesi için delme sehpasına ve elmas soketli karot ucuna ihtiyaç duymaktadır. Her türlü beton üzerinde uygun avandalıklarla delme işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Günümüz teknolojisi ile istenilen çap ve derinlikte karot makinesi ile istenilen beton delme işlemi rahatlıkla yapılabilmektedir. Karot makinesinin çeşitleri mevcuttur. Sulu ve susuz delme teknolojisine sahip elektrikli veya hidrolik olanları mevcuttur. Delinecek olan betonun kalitesine göre uygun karot ucu kullanılması gerekmektedir. Betonun mukavemetine göre karot ucu kullanılmadığı için beton delme işlemi başarısız sonuçlanacaktır.

Bu nokta da Karot ile beton delme, karot ile beton kesme, hidrolik kesme, alanlarında faaliyet gösteren firmamız sizlere en iyi müşteri memnuniyetini sağlayarak kaliteli hizmet ve güvenilir ekibi ile son model teknolojik makine parkuru sayesinde karot işlemi yapabilecektir.

Bir karotçu firması arıyorsanız kesinlikle bizi aramadan fiyat teklifimizi almadan karar vermemenizi öneriyoruz.

Call Now Button
× Whatsapp