KURUMSAL

Hakkımızda

Firmamız alanındaki ileri görüşlü teknolojileri ve tamamı deneyimli, uzman kadrosu ile ön plana çıkmaktadır. Belirli aralıklarla profesyonel ekibiyle inovasyon çalışmasını gerçekleştirmektedir. Hızlı değişen piyasa ve isteklerini maksimum verimle karşılamak temel amaçlarındandır. Yüksek kalitedeki ekipmanlarla birlikte mevcut işlerini sorunsuz şekilde gerçekleştirmektedir.

Faaliyete geçtiği günden beri alanında başarılarıyla tanınmış birçok inşaat firmasıyla çalışarak kalitesini bir kez daha kanıtlamıştır. Müşterilerin mevcut isteklerini değerlendirerek, en uygun yol haritasını uygulamaktadır. Uzman ekibinin oluşturduğu plan doğrultusunda çalışmalar en kısa sürede tamamlanmaktadır.

Hızlı ve güvenilir bir misyon sahibi olan EGE KAROT kesme delme, alanındaki her işi başarıyla ifa etmektedir. Firma uzun yıllardır alanındaki başarılarıyla tanınmış olup, müşteri memnuniyeti felsefesi ile yoluna devam etmektedir.

 • Operating worldwide
 • Professional personnel
 • End-to-end solutions
 • Flexible services

Misyon - Vizyon

 • Müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviye de tutabilmek
 • Hizmet vermekte olduğumuz müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygılı olmak
 • Avrupa standartlarına uygun olarak iş yapmak
 • İnsanlığa, Çevreye, Evrensel değerlere olan sorumluklarımızı yerine getirmek.

 • Firmamızı teknolojiye ayak uydurarak geleceğe taşımak
 • Daha geniş kitlelere ve ülkelere hitap etmek 
 • Çalışanlarımıza daha iyi bir eğitim vererek işlerini en doğru şekilde yapmalarını sağlamak 
 • Gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya için üstümüze düşen görevi laiki ile yerine getirmek.
checklist icon

Bina Güçlendirme

Binaları yıkmak yerine onu eskisinden daha sağlam hale getirme işlemi, son zamanlarda önemi artan ve ev sahiplerinin yavaş yavaş yapmaya başladıkları bir işlemdir. Özellikle deprem gibi afetler için son derece önemli bir adımdır. Aynı zamanda kentsel dönüşüm yasasıyla da bina sahiplerinin yapmaya başladıkları bir işlemdir. Bina güçlendirme işleminin maliyeti binanın durumuna ve daire sayısına göre değişkenlik gösteriyor. Binanın yenilenmesi için çeşitli aşamalar bulunuyor. Bunlar için alanında uzman bir ekip tercih ederek işe başlayabilirsiniz.

checklist icon

Asfalt Kesme

Asfalt kesme işlemi, asfalt tamir işlemlerinin gerçekleştirilmesi, asfalt altına kablo, kanal v.b. döşemek için gerekli kanalların açılması için gerçekleştirilir. Firmamız, uygun derz kesme makineleri ile tüm asfalt kesimi ve beton zemin kesimi işlerini zamanında ve hızlı şekilde gerçekleştirmektedir. Asfalt kesimi, derz kesimi yada asfalt tamiri için gerçekleştirilmektedir. Bozuk alanları bulunan asfalt alanlar uygun alanlarda kesilip çıkarılır. Asfalt kesimi, profesyonel ekipman ve kalifiye elemanlar ile gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Tüm asfalt ve derz kesimi işleriniz için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul ve çevre illerindeki tüm asfalt kesme işleriniz için firmamız hizmetinizdedir.

checklist icon

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda artan modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz ve izinsiz yapılmış kaçak yapılar artmıştır. Ülkemizde bir çok bölge yüksek deprem riski ile karşı karşıyadır ve depreme dayanıksız birçok bina yapılmıştır. Bu sebeble yıkım faaliyetleri hız kazanmıştır. Eski yapıların çoğu beton kalitesi bakımından düşük olduğu için hasarlı olmaktadır.

Call Now Button
× Whatsapp