Hidrolik Beton Kesme

Demir donatılı ve donatısız yatay – dikey ve düşey 45º – 90º – 180º lik açılarla çalışabilen hidrolik veya elektrikli beton kesme makinesidir.
Genel olarak betonarme perde beton ve döşemi kesiminde kullanılan bir sistem olup.. Özel dizayn edilmiş bir rayın üzerinde hareket eden kesici üniteye bağlı testerenin hareketinden yararlanılarak hemse yapabilmektedir. Hidrolik kesme makinesi ile proje değişikliklerinde, tadilat onarım veya unutulmuş kapı, pencere ve asansör boşluklarının kesilmesi de kullanılır, KESME KOLAYLIĞI Hidrolik kesme makinesi kumandalı bir sitem olup el değmeden uzaktan demir donatılı ve donatısız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız tahribatsız sulu, hidrolik raylı bir sistemdir.

Zaman tasarrufu etmenizi sağlar işinizi hızlı çözüme kavuşturur. Betonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda; Yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki betonu düzgün bir şekilde içerisindeki yapı ile birlikte kesilerek kaldırabilirsiniz. Kesilen yüzey düz bir yüzey olduğu için ekstra düzeltme işlemi gerektirmez.

Beton kalınlığı 100 cm ye kadar kesme işlemi yapabilen makineler vardır her geçen gün teknoloji bünyesinde ilerlemektedir.

Hidrolik Beton Kesme

Hidrolik beton kesme uygulaması betonu kesen testere bir ray üzerinde hareket ederek betonun kesilmesi sağlamaktadır. Bu sayede düzgün bir şekilde kesim işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Demir donatılı veya donatısız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız tahribatsız, yatay, dikey, 180 derece açı ile 50 cm kalınlığa kadar olan betonu hidrolik kesim tekniği ile kesebilmek mümkündür

Hidrolik beton kesme tekniği ile yüzeyin tamamına hasar verilmeden istenilen kesim çizgi halinde gerçekleştirilerek, kırma ve vinç ile parçanın nakli yapılabilmektedir.

Hidrolik beton kesme yapılırken çatmalar olmadığı için düzeltme işlemine gerek kalmayacaktır. Perde, döşeme, kirişi kolon, kapı pencere, parapet, asansör boşluklarının kesilmesi gibi alanlarda sürekli olarak uygulanmaktadır. Hidrolik beton kesme tekniği beton kesme uygulamalarında sıklıkla başvurulan yöntemdir.

Bu konuda Gerçek Karot, Hidrolik beton kesme konusunda İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine hizmet verebilmektedir. Hidrolik beton kesme konularında bir çok başarılı işlere imza atmış ve hidrolik beton kesme alanında sektörün öncü firmaları arasında yer alan firmamız sizlere müşteri memnuniyetine uygun alanında uzman personellerle ve teknolojik makine parkuru ile kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet verebilmektedir.

Hidrolik beton kesme konusunda iletişime geçmek veya fiyat teklifi almak için lütfen bizi arayınız.

Call Now Button
× Whatsapp